<<  Firma Profili  >>

 

ELİT METAL; Konya'da Cam balkon sistemlerinin satış, pazarlama ve montajı alanında hizmet vermektedir.

Firmamız;

 

İş ve yaşam alanlarının cam balkon, katlanır cam balkon, cam teras, katlanır cam teras ve diğer camlı kapatma alanların kapatılması  alanında faaliyetimize devam ediyoruz.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; bunu kurum kültürü haline getirmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi;

 

Tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik;

Tüm bunları yaparken sektörümüzde lider, kaliteli ve yenilikçi kimliğimizi geliştirmeyi hedefliyoruz.

Cam balkonlu alanda manzara ve görüntüde kayıp olmaz, panoramik görüntü sağlar. cam balkon, binanın diş cephesinde görüntü bozukluğuna neden olmaz, bu nedenle imar mevzuatına aykırı değildir.

Tüm cam balkon kanatları katlanır özelliğinden dolayı kullanımı, bakimi ve temizliği kolaydır. cam balkon kanatları balkonda tercihe göre sağa veya sola toplanabilir.